10 dôvodov, prečo uzatvoriť PZP onlinePovinné zmluvné poistenie patrí do kategórie formalít, na ktoré potrebujete veľa času a trpezlivosti. Obiehanie pobočiek poisťovní, zisťovanie najvýhodnejšej ceny či samotné uzatvorenie zmluvy, to všetko patrí k povinnostiam, ktoré by sme radšej nechali na niekoho iného. V súčasnosti je preto veľmi obľúbený systém uzatvorenia PZP online. Máme pre vás 10 dôvodov, prečo si zvoliť práve tento spôsob poisťovania.

  1. Rýchlosť – Porovnanie online trvá v priemere 3 až 5 minút. Spočíva v tom, že si do špeciálnej kalkulačky vypíšete údaje z technického preukazu auta, kliknete na tlačidlo „Porovnať ceny“ a v okamihu vidíte ponuky všetkých poisťovní, ktoré sú vytvorené presne na mieru pre vaše auto.
  2. Prehľadnosť – Ponuky jednotlivých poisťovní sú po výpočte zoradené od najnižšej po najvyššiu, takže presne viete, v ktorej poisťovni sa vám PZP najviac oplatí uzatvoriť. Zároveň si každú z ponúk môžete „rozbaliť“ tlačidlom „Zobraziť viac“ a dozviete sa, čo presne vybraná ponuka PZP zahŕňa a aké sú limity poistného plnenia.
  3. Jednoduchosť – Výpočet prostredníctvom online kalkulačky zvládne naozaj každý. Je vytvorená tak, aby si vďaka nej vedel nájsť najlepšiu cenu PZP vodič každej vekovej kategórie. Dokonca aj taký, ktorý má len základné vedomosti o práci s počítačom a internetom.
  4. Všetko na jednom mieste – Ak vás unavuje neustále čakanie v rade, predstavte si, že si uvaríte kávu, urobíte si pohodlie vo vlastnej obývačke a jediným klikom sa dostanete naraz do všetkých poisťovní. Skvelá predstava, však? :-)
  5. Možnosť porovnania kedykoľvek a kdekoľvek – Vzhľadom na to, že si PZP môžete vypočítať online, je vám kalkulačka k dispozícii nonstop. Ak teda nemáte počas pracovného týždňa dostatok času, oceníte ju najmä cez víkend, keď sú pobočky väčšiny poisťovní zatvorené. Dočasnú bielu kartu získate po uzatvorení novej zmluvy ihneď, po zaplatení poistného vám originálna biela karta aj so zelenou kartou prídu poštou.
  6. Poradenstvo online – V prípade akýchkoľvek otázok o poistení nás môžete kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom chatu priamo na našej webovej stránke. Ak pri uzatváraní novej poistnej zmluvy budete potrebovať pomoc, môžete nám do krátkeho formulára vpravo napísať vaše telefónne číslo, my vás budeme kontaktovať a novú poistnú zmluvu uzatvoríte doma s našou podporou na telefóne. Navyše, sme aktívni aj na sociálnych sieťach. Sledujte našu FB stránku alebo Instagram a budete mať vždy čerstvé novinky zo sveta poistenia priamo v mobile!
  7. Všetky užitočné informácie nablízku – Neviete, ako podať výpoveď poistnej zmluvy, v ktorých krajinách vám platí Zelená karta alebo ako prihlásiť auto do evidencie? Všetky potrebné informácie, ale aj užitočné dokumenty na stiahnutie nájdete zdarma na našej stránke. Našu stránku pravidelne obohacujeme novinkami zo sveta poistenia, radami a tipmi, ako ušetriť.
  8. Chránime životné prostredie – To znamená, žiadne zbytočné papierovačky. Všetky doklady k novej poistnej zmluve vám prídu na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri vypisovaní údajov o poistníkovi. Je to rýchle a navyše šetrné k životnému prostrediu.
  9. Prístup do osobného konta – to sú prihlasovacie údaje, ktoré vám budú pridelené ihneď po uzatvorení prvej poistnej zmluvy. Prihlasovacie meno a heslo vám prídu e-mailom. Do svojho konta na našej stránke sa môžete kedykoľvek prihlásiť a vidieť všetky doteraz uzatvorené zmluvy.
  10. Bezpečnosť – Všetky vami zadané údaje sú v bezpečí. Online kalkulačka ich sama neukladá. Ak kliknete na tlačidlo „Nová kalkulácia“, automaticky sa vynuluje a môžete prepočítať PZP ďalšieho auta.

Vyskúšajte pohodlnosť, rýchlosť a jednoduchosť možnosti uzatvorenia PZP online!

Porovnať ceny PZP