5 spôsobov, ako si môžete privyrobiť popri práciSte zaneprázdnená mamička, pracujúci manžel alebo vysokoškolský študent? Existuje mnoho spôsobov, ako si môžete privyrobiť popri deťoch, práci či škole. Možnosti sa pohybujú od tradičných pozícií až po moderné vymoženosti. Prinášame vám 5 najľahších ciest vedúcich k peniazom navyše.

1. Zarábajte pomocou vášho majetku

Prenajmite prázdny byt, garáž alebo kancelárske priestory. Na stránke AirBnB môžete turistom ponúknuť na krátku dobu okrem celého bytu aj samostatnú izbu so zdieľanou domácnosťou. Spoznáte nové tváre a ešte aj získate peniaze.

2. Milujete fotografovanie?

V dnešnej dobe si už viete zarobiť predávaním vlastných fotografií. Navštívte napríklad fotobanku Shutterstock, zaregistrujte sa a môžete začať predávať.

3. Predávajte veci, ktoré už vlastníte

Máte v šatníku hŕbu oblečenia a neviete čo s tým? Urobte si poriadok a vytrieďte všetko, čo ste nemali oblečené celý rok. Nosené oblečenie predáte na rôznych bazároch. Veľkým hitom je aj predaj použitých vecí cez eBay. Ak predáte produkt cez eBay, nechávate si 90% z celkovej sumy. 50 inzerátov máte mesačne zdarma.

4. Práca na výstave alebo festivale

Viete pritiahnuť pozornosť? Ak máte voľné víkendy, nájdite si prácu ako hosteska. Na Slovensku sa organizuje mnoho dobre platených výstav a festivalov, kde si za jeden víkend viete zarobiť aj 100 €. Sledujte všetky blížiace akcie.

5. Založte si nový účet

Niektoré banky na Slovensku vám dajú peňažnú odmenu za založenie si účtu. UniCredit ponúka za založenie účtu nákup v Kauflande v hodnote 40 €. Reiffeisen pribalí bonus vo výške 50 €. Najnovšie zľavy vo všetkých bankách si viete zistiť tu.

Prísť k peniazom navyše nie je až také ťažké, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Čítajte tiež: Navštívte Dubaj s našou príručkou


Ďalšie aktuality