Poistenie domu je kľúčom k pokojnému spánkuKaždý z nás túži po vysnívanom dome. Ak si ho nakoniec vybudujeme, nie je nič lepšie ako pocit bezpečia. Poistenie domu je pre ľudí kľúčom k pokojnému spánku. Za pár eur ročne získate ochranu domu, ktorý ste si starostlivo vybudovali.

Ako nájsť najlepšiu ponuku a nenechať sa oklamať?

Poistenie domu chráni hodnotu vášho domu v prípade neočakávaných udalostí. Dobré poistenie preplatí škody spôsobené nepredvídateľnými katastrofami. Chcete si byť istí, že ste si vybrali to najlepšie na trhu? U nás si môžete porovnať ceny všetkých poisťovní. Každá poisťovňa ponúka špecifické balíčky. Platiť zbytočne veľa nemusí byť tá najlepšia cesta. Je napríklad zbytočné platiť poistenie za riziko povodne, ak váš región nikdy nebol zasiahnutý vodou.

Dôležitý bod - Výška poistného plnenia

Pri uzatváraní poistenia domu je potrebné poznať hodnotu vášho domu. Hodnotu domu si určuje poistník sám, preto je dôležité uviesť skutočnú trhovú sumu. Pri uvedení nepravdivej hodnoty dochádza k “nadpoisteniu” alebo “podpoisteniu” domu. Ak je poistenie vyššie, bude vám vyplatená iba čiastka zodpovedajúca hodnote domu. V prípade podpoistenia vám bude vyplatená vami uvedená nižšia suma.

Získajte k poisteniu žolíka

  • na jednej zmluve si môžete pripoistiť vedľajšiu budovu alebo stavbu
  • k poisteniu nehnuteľnosti sa dá poistiť aj domácnosť (všetky veci v domácnosti)
  • viete si poistiť zodpovednosť za škodu členov domácnosti

Nezáväzné porovnanie všetkých ponúk je jednoduché

  • do online kalkulačky zadáte základné údaje
  • odošlete váš návrh na poistenie
  • obratom získate email so všetkými ponukami

Sledujte novinky zo sveta poistenia na našej Facebookovej stránke.


Ďalšie aktuality