Pôžička Poštová banka - Aké sú reálne skúsenosti?Poštová banka ponúka Dobrú pôžičku od 300 - 30 000 eur. Banka sľubuje splátky a schválenie pôžičky iba s občianskym preukazom. Doba splácania bankového úveru sa pohybuje v rozmedzí 1 až 8 rokov. Znie to ako z rozprávky. Aké sú však reálne skúsenosti zákazníkov?

Aké výhody ponúka Dobrá pôžička?

  • fixovaná dĺžka splátok počas celého splácania
  • možnosť poistenia schopnosti splácať pôžičku
  • žiaden poplatok za poskytnutie úveru
  • možnosť odkladu splátok po dobu 6 mesiacov

Čo hovoria na Poštovú banku zákazníci?

Jaro (20.6.2018)

“Dobrý deň. Ľudia majte sa na pozore pred touto tzv. bankou. Väčších zlodejou vari ani nie je. 6 týždňov mi nechcú preplatiť 4000 eur, pretože stratili zloženku a novú nevydajú, mám čakať kým sa pôvodná nájde. Ja si myslím že za moje peniaze už nejaký kr---ten z tejto bandy hoduje niekde v zámorí. Reklamácie nepomáhajú, telefóny nedvíhajú. Ten Fantomas v reklame im naozaj sedí. Radím ďalej od tej bandy zločincov.”

Ivan (2.3.2018)

“Týmto chcem upozorniť všetkých, ktorí premýšľajú o úvere na bývanie od Poštovej banky s úrokom 0,95 %. Ide o klamlivú reklamnú kampaň, pričom Poštová banka nemá v úmysle takto výhodné úvery poskytovať. Ide čisto len o podvodný marketingový ťah na prilákanie klientov. V skutočnosti banka vždy nájde dôvod, pre ktorý úver bezodkladne poskytnúť nemôže. Tí žiadatelia o úver, ktorí už podstúpili všetky formality a investovali do žiadosti o úvere nemalé finančné prostriedky nakoniec súhlasia s úverom aj za omnoho nepriaznivejších podmienok. ...a o to podvodníkom z Poštovej banky v skutočnosti ide.”

Marián (19.5.2017)

“Mate vsetci pravdu, nie su to inteligentni ludia tak ako sa pise. Chcu dostat ludi do kolien. Bol som hospitalizovany, zmeskal som splatku a zacal sa kolotoc. Uz sa vyhrazaju ze ma daju inej spolocnosti, ale riesenie ktore by ponukli nevedia dat. Nemaju proste zaujem. Prednedavnom som volal s jednou pani, bola arogantna a vobec si nechcela vypocut co je vo veci a co sa mi stalo. Vravia pri problemoch komunikuj s bankou a riesenie sa najde, ale myslim ze skor tela by sa lepsie a uctivejsie spravalo. Proste sa vobec nechcela so mnou bavit, vobec ale vobec. Proste mi povedala, ze ked budete mat zaplatene, az potom sa so mnou bavte. Otrasne a neludske, ale na kazdeho raz pride a aj ta zena raz na to pride, ale myslim ze nema vobec svedomie. Takychto ludi by nemali vobec prijimat do banky.”

Peťo (10.5.2017)

“Poštová banka porušuje zákony a bez postihu. Mne rátali úroky nie z istiny ako to má byť. Podal som podnet aj na NBS ale doteraz som nedostal odpoveď a je to už vyše 2 mesiacov. Nikdy ale nikdy ani najväčšiemu nepriateľovi neodporučim túto bandu okradačov.”


Zdroj: www.openiazoch.zoznam.sk

Ako sa hovorí 100 ľudí 100 chutí. Napriek tomu sú recenzie zákazníkov väčšinou negatívne. Aké máte skúsenosti s Poštovou bankou?