ČSOB

Spoločnosť

Sme univerzálna poisťovacia spoločnosť, ktorá poskytuje široké spektrum produktov z oblasti životného i neživotného poistenia. Naše produkty sú určené ako pre fyzické osoby, tak aj pre podnikateľov či veľkých firemných klientov.

Pre váš komfort prinášame možnosť uzatvorenia poistenia prostredníctvom pobočiek (ČSOB Poisťovne aj ČSOB Banky), externých sprostredkovateľov, on-line komunikačných nástrojov (špeciálnej webstránky, aplikácie ČSOB Smartbanking), telefónu či bankomatu.

Sme jedným zo zakladajúcich členov Slovenskej asociácie poisťovní.

2002 Začiatok bankopoisťovacieho modelu Základným krokom k preneseniu bankopoisťovacieho konceptu na Slovensko bola kúpa ERGO poisťovne, ktorá sa následne premenovala na ČSOB Poisťovňu. O rok na to sa poistné produkty začali predávať cez bankovú sieť.

2006 Vznik ČSOB Finančnej skupiny Snaha sústrediť všetky svoje dcérske spoločnosti pod jednu „strechu" vyústila do vytvorenia ČSOB Finančnej skupiny. Jej súčasťou sú: ČSOB Banka, ČSOB Poisťovňa, ČSOB stavebná sporiteľňa, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB d.s.s. a ČSOB Factoring.

Adresa:

ČSOB Poisťovňa a.s.
Žižkova 7802/11
811 02, Bratislava

Korešpondenčná adresa:

ČSOB Poisťovňa a.s.
P.O.BOX 815 63
815 63, Bratislava

Kontakty:

Zákaznícka linka: 0850 111 303 (v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00)

Hlásenie škôd: 0850 111 303

E-mail: infolinka@csob.sk.

Web : www.csob.sk