O spoločnosti

x-poistenie s.r.o. je pro klientsky orientovaná firma, ktorá prináša komplexnosť informácii v oblasti poistenia. Firma x-poistenie s.r.o. sa zaoberá nezávislým poradenstvom a sprostredkovaním finančných produktov.

Cieľ firmy je prinášať klientom komplexné informácie v oblasti produktov a služieb. Prioritou firmy je zabezpečovať pre našich klientov kvalitný a dlhodobý servis. Na slovenskom trhu sme registrovaný ako Samostatný finančný agent, čo nám dáva možnosť vybrať objektívne riešenia pre klienta. Spoločnosť tvorí kolektív ľudí s dlhoročnou praxou v poisťovacom sektore.

x-poistenie, s.r.o. je spoločnosť oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie a poskytovať finančné služby v zmysle Zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Firma x-poistenie s.r.o. má oprávnenie na vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta Povolenie Národnej banky Slovenska pod číslom ODT – 13998/ 2013-1 z dňa 13. Januára 2014 v sektore poistenia alebo zaistenia.

Povolenie NBS