Zoznam poisťovni

Poistovne

ALLIANZ - Slovenská poisťovňa, a. s.

Allianz

Spoločnosť

Allianz - Slovenská poisťovňa pôsobí na slovenskom poistnom trhu už niekoľko desiatok rokov a je nesporným lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb a produktov. Patrí do poisťovacej skupiny Allianz Societas Europaea, ktorá spravuje zmluvy miliónov klientov v regióne strednej a východnej Európy.

Allianz – SP stojí na silných základoch. Finančná sila, tradícia a profesionalita predstavujú istotu, že spoločnosť poskytuje svojim klientom prvotriedne služby, ktoré sú základom vzájomne prospešných vzťahov medzi klientmi a poisťovateľom.

Je najväčšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku. Ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov: od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov. Značka Allianz – SP je všeobecne uznávaná a pozitívne vnímaná širokou verejnosťou. Odráža nielen inovatívne prvky, ale spája sa aj s bohatou minulosťou spoločnosti a dlhoročnými skúsenosťami.

Produkty a služby Allianz - SP patria medzi najlepšie na trhu, čo každoročne oceňujú nezávislí odborníci aj široká verejnosť. Aj v roku 2012 sa systematické riadenie, neustále zlepšovanie produktov a silná orientácia na potreby zákazníka odzrkadlili v získaní mnohých významných ocenení. Allianz - Slovenská poisťovňa zopakovala úspechy z predchádzajúcich rokov a získala 6 zlatých a 2 strieborné Zlaté mince. Na základe hlasovania verejnosti bola vyhlásená ako víťaz v kategórii Ústretová poisťovňa. Allianz – SP získala tiež ocenenie SIBAF Award od renomovaných maklérskych spoločností v kategórii "Poisťovňa vozidiel".

Adresa:

ALLIANZ - Slovenská poisťovňa, a. s.
Dostojevského rad 4
815 74 Bratislava

Kontakty:

Zákaznícka linka: 0800 122 222

Hlásenie škôd: 0800 122 222

Asistenčná služba: 0800 122 222

Zo zahraničia: +421.2.496 15 677

- Prevádzkové hodiny od 7.00 do 19.00 h. (okrem štátnych sviatkov)
Hlásenie poistných udalostí nonstop

E-mail: allianzsp@allianzsp.sk

Web: www.allianzsp.sk

Image